Centrum Ogrodnicze GAJ co roku oferuje Państwu szereg artykułów związanych ze świętami Bożego Narodzenia wśród których nie może zabraknąć tego najważniejszego: żywej pachnącej choinki ciętej lub w donicy. Naturalne zielone drzewko bożonarodzeniowe pochodzące z legalnego źródła, to coś to gwarantuje niezapomniane chwile na całe święta...

Choinki

Najpiękniejsze choinki

Centrum Ogrodnicze GAJ zaprasza po najpiękniejsze we Wrocławiu choinki i drzewka bożonarodzeniowe - w ofercie choinki o różnej wysokości i pięknym pokroju.

Żywe drzewka bożonarodzeniowe

Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży choinek, zapewniamy drzewka tylko najwyższej jakości o ładnym pokroju i pięknych igłach, poddane wcześniej starannej selekcji. W Centrum Ogrodniczym GAJ znajdą Państwo choinki idealne do domu (których wysokość mieści się między 80 a 240 cm) jak również do dekoracji większych przestrzeni tj. holle, galerie, korytarze (o wysokości powyżej 250 cm). W ofercie również niewielkie choinki doniczkowe, idealne do dziecięcego pokoju czy biura.

Oferta żywych choinek na grudzień 2023

Jeśli szukają Państwo pięknej choinki o wyjątkowym zapachu, równomiernym kształcie i niezwykłej dekoracyjności, zapraszamy do Centrum Ogrodniczego GAJ! Dzięki oferowanym przez nas drzewkom bożonarodzeniowym Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe, niezapomniane i pełne radości. Nasze choinki są starannie wybierane przez nas z najlepszych plantacji, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy Państwu drzewka zdrowe, dorodne i o pięknym pokroju. Z troski o zadowolenie naszych Klientów i o jakość usług wszystkie dostępne u nas drzewka są wycinane tuż przed dostawą.

W aktualnej ofercie dostępne są:

 • świerki zwyczajne, (świerk pospolity)
 • świerki kłujące, (świerk srebrny)
 • jodła kaukaska
 • świerki serbskie
 • sosny pospolite...

Zobacz także:

Wszystkie drzewka świąteczne dostępne w Centrum Ogrodniczym GAJ charakteryzują się giętkością gałęzi, głęboką zielenią oraz intensywnym zapachem co jest gwarancją naturalności i świeżości, w związku z czym będą stanowić ozdobę Państwa domów i biur przez długi czas. Tysiące zadowolonych Klientów to dowód na to, że można polegać na naszym doświadczaniu w doborze odpowiedniej choinki i sprawnej obsługi.

W Centrum Ogrodniczego GAJ mogą Państwo zakupić odpowiedni do wybranej choinki stojak - w ofercie mamy zarówno plastikowe stojaki z pojemnikiem na wodę jak idealne do niewielkich drzewek jak i solidne metalowe stojaki, które z powodzeniem utrzymają nawet kilkumetrową choinkę. Eleganckie stojaki metalowe doskonale komponują się zarówno z tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach, są niezwykle stabilne i wykonane z najwyższej jakości materiału.
W naszym Centrum dostępne są również wszelkiego rodzaju bombki choinkowe, łańcuchy, zawieszki i inne ozdoby, dzięki którym Państwa drzewko będzie wyglądało pięknie i zachwycająco. Polecamy również firmowe światełka choinkowe, lampki oraz ręcznie wykonane, oryginalne stroiki świąteczne.

Oferowane gatunki drzewek choinkowych

Świerk pospolity (picea abies) jest jednym z najczęściej wybieranych drzewek choinkowych. Charakteryzuje się prostym pniem, równomiernym i stożkowatym pokrojem oraz kłującymi, intensywnie zielonymi igłami. Jego zaletą jest bardzo intensywny zapach, który wspaniale tworzy świąteczną atmosferę. Piękne, błyszczące igły niestety stosunkowo szybko się obsypują - świerk zwyczajny zaczyna je gubić nawet już po tygodniu.

Świerk srebrny (kłujący) ma jasne, grube, niebieskozielone igły, które zdecydowanie dłużej od świerka pospolitego utrzymują się na choince. Jest w związku z tym bardzo wytrzymałym drzewkiem świątecznym, ale przy tym bardzo kłującym.

Jodła kaukaska to propozycja dla tych, którzy cenią sobie szlachetny i niebanalny wygląd. Ma piękne ciemnozielone igły (niekłujące), które równomiernie pokrywają giętkie, przyjemne w dotyki i miękkie  gałązki. Często określana jest arystokracją wśród  choinek, ze względu na swoje walory estetyczne.

Jak dbać o choinkę:

Aby jak najdłużej cieszyć się piękną choinką należy przestrzegać kilku zasad, dzięki którym nasze drzewko będzie zielone i pachnące.

 • przed wniesieniem choinki do ciepłego pomieszczenia należy umieścić ją na jakiś czas w miejscu, w którym panuje temperatura pośrednia (piwnica, garaż);
 • nie ustawiajmy choinki w pobliżu źródeł ciepła (przy kominku czy obok kaloryfera)!
 • zadbajmy o dobry, solidny stojak - najlepiej z pojemnikiem na wodę;
 • w przypadku choinek w donicy nie zapominajmy o regularnym podlewaniu letnią wodą!
 • zbytnie przeciążenie choinki ozdobami może spowodować łamanie się delikatnych gałęzi, wyginanie się ich przez co drzewko straci swój piękny, naturalny wygląd;
 • ograniczmy ilość lampek choinkowych do minimum, ponieważ wytwarzane przez nie ciepło powoduje szybsze wysuszanie się igieł;
 • pamiętajmy o zabezpieczeniu choinki przed zwierzętami domowymi i małymi dziećmi. Źle ustawione, sporej wielkości drzewko może stanowić zagrożenie dla ciekawskich dzieci.