W ofercie Centrum Ogrodniczego GAJ znajdą Państwo wysokiej jakości donice plastikowe w szerokiej gamie kolorów i kształtów. Proponujemy Państwu tradycyjne donice do kwiatów domowych i balkonowych, kaktusiarki, skrzynki balkonowe a także gazony, donice wiszące, skrzynki balkonowe różnej wielkości, donice narożne, patery, misy o różnych średnicach i głębokościach, specjalne donice do storczyków w szerokiej gamie kolorystycznej. W naszym Centrum znajdą Państwo również wieszaki do skrzynek balkonowych, podpórki do storczyków, podstawki i osłonki.

W Centrum Ogrodniczym GAJ mogą Państwo zaopatrzyć się również w oryginalne, ciekawie zdobione lub tradycyjne jednokolorowe donice ceramiczne. Proponowane przez nas produkty mogą stanowić ciekawą ozdobę Państwa domu, balkonu czy ogrodu, a szeroki wybór kształtów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Wszystkie produkty dostępne w Centrum Ogrodniczym GAJ są wysokiej jakości, starannie wykonane i zdobione, dzięki czemu nadają otoczeniu niepowtarzalny charakter i klimat. Towar zamawiamy tylko u sprawdzonych producentów, dzięki czemu jest on zawsze najwyższej jakości. Gwarantujemy różnorodność stylów i zastosowań – tylko w Centrum Ogrodniczym GAJ mogą Państwo nabyć piękne donice, będące wspaniałym dopełnieniem urody każdej rośliny.

W naszym Centrum dostępne są m.in. produkty firm PROSPERPLASTLAMELA, PAWŁOWSKA w okazyjnych, niskich cenach.