Centrum Ogrodnicze GAJ oferuje Państwu szereg artykułów związanych ze świętami Bożego Narodzenia i Świętami Wielkanocnymi (duży wybór ozdób, upominków, stroików, bombek, lampek, stojaków na choinki). Ponadto prowadzi sezonową sprzedaż chryzantem na okoliczność Dnia Wszystkich Świętych (październik - listopad).

jodla-kaukaska-2-centrum-ogrodnicze-wroclaw

Najpiękniejsze choinki

Centrum Ogrodnicze GAJ zaprasza po najpiękniejsze we Wrocławiu choinki i drzewka bożonarodzeniowe - w ofercie choinki o różnej wysokości i pięknym pokroju.

Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży choinek, zapewniamy drzewka tylko najwyższej jakości o ładnym pokroju i pięknych igłach, poddane wcześniej starannej selekcji. W Centrum Ogrodniczym GAJ znajdą Państwo choinki idealne do domu (których wysokość mieści się między 80 a 240 cm) jak również do dekoracji większych przestrzeni tj. holle, galerie, korytarze (o wysokości powyżej 250 cm). W ofercie również niewielkie choinki doniczkowe, idealne do dziecięcego pokoju czy biura.

Oferta żywych choinek na grudzień 2022

Jeśli szukają Państwo pięknej choinki o wyjątkowym zapachu, równomiernym kształcie i niezwykłej dekoracyjności, zapraszamy do Centrum Ogrodniczego GAJ! Dzięki oferowanym przez nas drzewkom bożonarodzeniowym Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe, niezapomniane i pełne radości. Nasze choinki są starannie wybierane przez nas z najlepszych plantacji, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy Państwu drzewka zdrowe, dorodne i o pięknym pokroju. Z troski o zadowolenie naszych Klientów i o jakość usług wszystkie dostępne u nas drzewka są wycinane tuż przed dostawą.

W aktualnej ofercie dostępne są:

  • świerki zwyczajne, (świerk pospolity)
  • świerki kłujące, (świerk srebrny)
  • jodła kaukaska
  • świerki serbskie
  • sosny pospolite...