W Centrum Ogrodniczym GAJ można już zaopatrzyć się w artykuły gospodarstwa domowego niezbędne nie tylko w domu ale i na działce. W sprzedaży małe słoiczki na przyprawy, sztućce, artykuły szklane, termosy, wyciskacze do czosnku, plastikowe pojemniczki, misy, karafki i wiele innych.

 

Oczywiście w stałej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do domowych przetworów - słoje, nakrętki, gumki.

Polecamy również artykuły winiarskie: balony do wina, drożdże, rurki fermentacyjne, szczotki do balonów - wszystkie artykuły są wysokiej jakości od znanego producenta Chomik Gdów.

Oferujemy także:

  • akcesoria do walki ze śniegiem (łopaty, saperki, sól drogowa)
  • Rękawice, kalosze, okulary i maski ochronne
  • Żyłki, oleje do kosiarek
  • Grille, podpałki, węgiel drzewny
  • Obrzeża trawników
  • Karmniki, budki lęgowe dla ptaków
artykuly-gospodarstwa-domowego-wroclaw
gaj20

Centrum Ogrodnicze GAJ prowadzi ciągłą sprzedaż zniczy, wkładów, sztucznych kwiatów, stroików oraz środków do ochrony i pielęgnacji nagrobków.

 

W ofercie Centrum Ogrodniczego GAJ znajdą Państwo wysokiej jakości donice plastikowe w szerokiej gamie kolorów i kształtów. Proponujemy Państwu tradycyjne donice do kwiatów domowych i balkonowych, kaktusiarki, skrzynki balkonowe a także gazony, donice wiszące, skrzynki balkonowe różnej wielkości, donice narożne, patery, misy o różnych średnicach i głębokościach, specjalne donice do storczyków w szerokiej gamie kolorystycznej. W naszym Centrum znajdą Państwo również wieszaki do skrzynek balkonowych, podpórki do storczyków, podstawki i osłonki.

W Centrum Ogrodniczym GAJ mogą Państwo zaopatrzyć się również w oryginalne, ciekawie zdobione lub tradycyjne jednokolorowe donice ceramiczne. Proponowane przez nas produkty mogą stanowić ciekawą ozdobę Państwa domu, balkonu czy ogrodu, a szeroki wybór kształtów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Wszystkie produkty dostępne w Centrum Ogrodniczym GAJ są wysokiej jakości, starannie wykonane i zdobione, dzięki czemu nadają otoczeniu niepowtarzalny charakter i klimat. Towar zamawiamy tylko u sprawdzonych producentów, dzięki czemu jest on zawsze najwyższej jakości. Gwarantujemy różnorodność stylów i zastosowań - tylko w Centrum Ogrodniczym GAJ mogą Państwo nabyć piękne donice, będące wspaniałym dopełnieniem urody każdej rośliny.

W naszym Centrum dostępne są m.in. produkty firm PROSPERPLAST, LAMELA, PAWŁOWSKA w okazyjnych, niskich cenach.

donice-wroclaw