Centrum Ogrodnicze Gaj Wrocław
Aktualności

2016-03-30 >> To nie Prima Aprilis

Uwaga klienci, teraz nasze centrum jest czynne także w niedzielę, oraz dłużej w soboty. Serdecznie zapraszamy, aktualne godziny otwarcia zawsze w zakładce kontakt…

2016-03-01 >> Idzie wiosna…

Uwaga klienci, „z okazji nadchodzącej wiosny”, nasze centrum znowu jest czynne 8-18 w tygodniu oraz od 8 do 15tej w soboty. Serdecznie zapraszamy…

2016-12-24 >> Życzenia

Zdrowych, szczęśliwych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2017 roku wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom życzy cały zespół Centrum Ogrodniczego GAJ.

2016-12-12 >> Zapraszamy po choinkę

Jak co roku w tym wyjątkowym okresie świątecznym nasze centrum jest czynne dłużej oraz dodatkowo także w niedziele. Zapraszam w dni robocze do 20tej oraz w weekendy do 19tej po żywą w doniczce lub pachnącą choinkę ciętą. Drzewko Bożonarodzeniowe to prawdziwy symbol tych świąt. W naszym centrum ogrodniczym pomożemy Państwu wybrać odpowiednią choinkę, tak aby mogli się nią Państwo cieszyć tak długo tak to będzie konieczne.

2016-04-02 >> Wiosna w GAJ’u

Dynamicznie zmieniający się wiosenny pejzaż dopinguje nas do większej aktywności fizycznej w naszych ogrodach. Odpowiednio spożytkowana energia pozytywnie przełoży się na nasze samopoczucie i zdrowie oraz na wygląd naszego ogrodu. Połączenie pasji z aktywnością fizyczną daje niewyobrażalną satysfakcję i radość z wykonywanej pracy. Czas i trud jaki poświęcimy na wiosenną pielęgnację naszych ogrodów szybko zaowocuje i odpłaci nam urokliwym pięknem, które będziemy mogli podziwiać przez cały sezon. Po inspirację oraz dobre rady zapraszamy do naszego Centrum Ogrodniczego.

Naszą aktualną ofertę możecie Państwo obserwować także na Facebooku facebook.com/gajwroclaw